IMDB Puanlarına Göre Sıralı En İyi Filmler
Son Duanı Et İzle HD Full Türkçe Dublaj Tek Parça İçinde hayaletlerin olduğunu düşündükleri bir eve giden öğrenci grubunun başına gelen olaylar anlatılmaktadır.Hızlıizlefilm iyi seyirler diler..
Fi Tarihi İzle Türkçe Dublaj Tek Parça HD Year One Komedi ustası Harold Ramis’in yeni çalışması Year One, klasik bir ilkel çağlar komedisi. Projede, iki kafadar ilkel köylerinden ayrılıp uzun bir yolculuğa çıkıyorlar. Film bu anlamda ilkel çağlarda geçen bir yol komedisi olarak tanımlanıyor.
Hançer Full İzle Türkçe Dublaj Tek Parça HD Film Stiletto Yapım: 2008 - ABD, Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Polisiye, Suç, Yönetmen: Nick Vallelonga, Oyuncular: Kelly Hu, Dominique Swain, Michael Biehn, Tom Sizemore, Katrina Law, Stana Katic, Andrew Bryniarski, Colleen Porch, Adrienne Janic, Lorena Bernal, Bar Paly, Tom Berenger, Frida Show, Amanda Brooks, Alina Andrei, Diane Venora, Michelle Lombardo, Erica Franco, James Russo, Brie Gabrielle, Kimberly Burke, Michelle Lee, Tasha Tae, Noelle Kenney, Jacgueline Lord, Bonnie-jill Laflin, William Forsythe, David Proval, Kaleti Williams, Casey Pieretti, Patricia Görüntü Y.: Jeffrey C. Mygatt, Senaryo: Paul Sloan, Yapımcı: Nick Vallelonga, Güzel bir kadın olan Raina Mavias aynı zamanda
Büyük Dövüş İzle Türkçe Dublaj Tek Parça Full HD Bir lise öğrencisinin dövüş hayatını izleyeceğiz..Hızlıizlefilm iyi seyirler diler..
Paranoyak Full İzle Türkçe Dublaj Tek Parça La senda Raul karısı Ana ile olan evliliğini kurtarabilmek için Noel’i oğulları Nico ile birlikte bir dağ evinde geçirmeye karar verir.Daha sonra ortaya yakışıklı bir marangoz olan Samuel çıkar. Ana ve Nico Samuel’den hoşlanır ama Raul bu durumu kıskanır. Bu adamdan kurtulmak isterken, Ana ve Samuel’in bir sırrı olduğunu fark eder. Samuel’e olan takıntısı hoş olmayan durumlara neden olacaktır.Hızlıizlefilm iyi seyirler diler..
Şeytanın Tahtı İzle Full HD Türkçe Dublaj Tek Parça The Devils Chair 2007 Filmin Diğer Adı:The Devils Chair Filmin IMDB Puanı:4.9 Filmin Yapım Yılı:2007 Filmin Türü:Korku Filmin Yönetmeni:Adam Mason Filmin Senaristi:Adam Mason , Simon Boye Filmin Oyuncuları: Andrew Howard , Pollyanna Rose ve Olivia Tepesi Süre:91 Dakika Filmin Özeti:Bir katilin zihnine giden kapıyı asla aralama. Garip heyecanlar arayan nick West, biraz uyuşturucu almak ve iyi vakit geçirmek için kız arkadaşını terk edilmiş bir akıl hastanesine götürür. Fakat kız arkadaşı, orada bulunan bir sandalyeye oturunca vücudunda garip değişiklikler olmaya başlar ve görünmeyen şeytani bir varlığa dönüşür. Nick, bu korkunç hikayeyi polise anlattığında cinayeti onun işlediği sanılır ve bir numara
Işıltılı Hayatlar İzle Full HD Tek Parça Türkçe Dublaj Sparkle 2012 Filmin Diğer Adı:Sparkle Filmin IMDB Puanı:4.9 Filmin Yapım Yılı:2012 Filmin Türü:Dram Filmin Yönetmeni:Salim Akil Filmin Senaristi:Mara Brock AkiL,Joel Schumacher Filmin Oyuncuları:Jordin Sparks , Carmen Ejogo ve Whitney Houston Süre:116 Dakika Filmin Özeti :Üç Kızkardeş. İki Yol. Tek Şans.Sparkle, aile bağları, başarıya ulaşma çabaları ve müziğin gücü hakkında ölümsüz bir hikaye. Jordin Sparks, hayalleri nerdeyse imkansız görünen genç kadın Sparkle olarak karşımıza çıkıyor. Korumacı annesi (Whitney Houston) tarafından müzik dünyasının tehlikeleri hakkında uyarılan Sparkle, iki kızkardeşiyle birlikte bir grup kurar Ne var ki, grup gittikçe ünlenirken, kıskançlık ve kendinden şü
Güzel Kızlar Kulübü İzle Türkçe Dublaj Full HD Tek Parça The Clique 2008 Filmin Diğer Adı:The Clique Filmin IMDB Puanı:4.9 Filmin Yapım Yılı:2008 Filmin Türü:Komedi | Dram | Aile Filmin Yönetmeni:Michael Lembeck Filmin Senaristi:Lisi Harrison,Liz Tigelaar Filmin Oyuncuları: Elizabeth McLaughlin , Ellen Marlow ve Sophie Anna Sonsuzsert Süre:87 Dakika Filmin Özeti :
Asteriks Olimpiyat Oyunlarında İzle Türkçe Dublaj Full HD Tek Parça Filmin Diğer Adı:Astérix aux jeux olympiques Filmin IMDB Puanı:4.9 Filmin Yapım Yılı:2008 Filmin Türü:Macera | Komedi | Aile Filmin Yönetmeni:Frédéric Forestier , Thomas Langmann Filmin Senaristi:René Goscinny,Albert Uderzo Filmin Oyuncuları:Gérard Depardieu , Clovis Cornillac ve Benoît Poelvoorde Süre:116 Dakika Filmin Özeti:Genç ve korkusuz Galyalı Alafolix, Yunan prensesi Irina’ya aşık olur. Asterix ve Hopdediks’in yardımıyla, olimpiyat oyunlarını ve başta da Irina’nın kalbini kazanabilmek için Yunanistan’a gelir.Hızlıseyretizle.NeT İyi Seyirler Diler..